موسسه خدماتی دکتر بزرگ زاده صفحه اصلی

 

 

ارائه خدمات درمان در منزل

موسسه درمان در منزل حکیم برتر  02177090019  با کلیه خدمات شامل اعزام پزشک و پرستار و انجام کلیه خدمات پزشکی ، از جمله ویزیت پزشک عمومی و متخصص ، تزریقات و پانسمان ، فیزیوتراپی و همه ی آزمایشات در منزل یا محیط کار به صورت شبانه روزی در نظر دارند تا آسایش و آرامش را برای بیماران و همراهان بیماران را فراهم آورند و به جای آنکه ساعت ها در مراکز درمانی منتطر بمانند تا بیمار او را معاینه نمایند و خدمات پزشکی را انجام دهند پرسنل مجرب ما در سریع ترین زمان ممکن با بیش از 10 سال تجربه درمنزل بر بالین بیمار حاضر می شوند و در محیط منزل درمان های مربوطه را انجام می دهند .02122961271

خدمات درمان در منزل جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، درمنزل هم قابل انجام است .این موسسه با انجام کلیه خدمات پزشکی ، پاراکلینیکی ، پیراپزشکی این امکان را به بیمار می دهد که محیطی راحتر ، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد . همچنین به خانواده آموزش می دهد تا نقش فعالتری در درمان بیمار در منزل ایفا کنند.02188343500

خدمات درمان در منزل جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، درمنزل هم قابل انجام است .این موسسه با انجام کلیه خدمات پزشکی ، پاراکلینیکی ، پیراپزشکی این امکان را به بیمار می دهد که محیطی راحتر ، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد . همچنین به خانواده آموزش می دهد تا نقش فعالتری در درمان بیمار در منزل ایفا کنند.

 

شعبه مرکز 02188343500 به صورت

شبانه روزی


شعبه شرق 02177090019 به صورت

شبانه روزی


شعبه شمال شهر 02122961271 به صورت شبانه روزی

 

ویزیت پزشک در منزل 021229612710 در محدوده پاسداران و دولت وارایه خدمات درمانی در منزل - حکیم برتر 77090019 در محدوده رسالت شمس آباد و مجیدیه و نارمک و تهرانپارس ویزیت پزشک در منزل77090019 در محدوده لویزان و نارمک و شمیران نو و الغدیر و هنگام و رسالت وخدمات پزشکی در محدوده حسین آباد و مبارک آباد و شمس آباد

ضوابط تاسیس مراکز بالینی درمان در منزل

 
ضوابط تاسيس مركز ارائه خدمات و مراقبتهاي باليني در منزل
 
عنوان قانون:
 
مركز ارائه خدمات مراقبت هاي باليني در منازل ، مركزي است كه به منظور ارائه خدمات باليني و بهداشتي شامل انجام كليه دستورات پزشكي و پيراپزشكي و بهداشتي در منزل با حداقل مراجعه مستقيم بيمار به مراكز كلينيكي و پاراكلينيكي تأسيس مي گردد . 
- افراد همكار در اين مركز به سه گروه زير تقسيم مي شود : 
- گروه پزشكي شامل : پزشك عمومي و متخصصين رشته هاي مختلف باليني
- گروه پيراپزشكي شامل : پرستار ، ماما ، فيزيوتراپ و كليه واجدين حرف پيراپزشكي كه به نحوي در پيش گيري، تشخيص، درمان و توان بخشي دخالت دارند . 
- گروه پشتيباني 
- به هر متقاضي واجد شرايط و صلاحيت فقط پروانه تأسيس يك مركز تعلق خواهد گرفت 
- مؤسس و مسئول فني در صورت احراز شرايط مي تواند شخص واحدي باشد . 
تبصره : مؤسس و مسئول فني مي بايست پزشك باشند . 
- پروانه تأسيس به نام اشخاص حقيقي وحقوقي و خيريه و تعاوني هاي بهداشتي درماني صادر خواهد شد. ر - تعدادمسئولين فني مي بايستي بيش از يك نفر وبه تعدادمورد نياز جهت پر نمودن ساعات شبانه روزي باشد.( حداقل 2 نفر مسئول فني ) 
- مركز موظف است در مورد درخواست بيماريا وابستگان اوجهت انجام خدمات بهداشتي درماني درمنزل فهرستي را كه حيطه عمليات مراقبتي مركز و تعرفه هاي خدمات را مشخص مي نمايد تنظيم و به اطلاع و رويت گيرنده خدمات برساند . 
سقف ارائه خدمات مركز مي تواند شامل موارد ذيل باشد : 
- ويزيت در منزل 
- ارائه خدمات فيزيوتراپي ، كار درماني و توان بخشي در منزل با دستور پزشك 
- نگهداري بيماران ناتوان و نيازمند 
- تزريقات و پانسمان در منزل به دستور پزشك 
- انجام نمونه گيري خون و ادرار با دستور پزشك جهت انواع آزمايشات 
- انجام اقدامات تشخيصي اوليه مثل ( راديوگرافي پرتابل ، گرفتن نوار قلب و ... ) با دستور پزشك 
- انجام اقدامات اوليه درماني مثل ( احياء قلب و ريه ، انواع سونداژ ، شستشوي معده و آتل گيري ) زير نظر و دستور پزشك 
- تهيه داروي تجويز شده توسط پزشك و ارائه به بيمار 
- ويزيت اوليه بيمار در منزل و در صورت نياز به ارائه خدمات در مراكز درماني مجهز ‘ انتقال بيمار به درمانگاه و يا بيمارستان طرف قرارداد با مركز 
ارائه خدمات آموزشي در خصوص ( تشخيص به موقع علائم بيماري ، چگونگي مصرف دارو، خود مراقبتي در منزل، بهداشت ، جسمي ، رواني ، اجتماعي ، بهداشت ازدواج ، مراقبت هاي دوران بارداري و پس اززايمان، تنظيم خانواده ( گذاشتن IUD در منزل مجاز نمي باشد ) ‘ نحوه مراقبت نوزاد شيرخوار ‘ نحوه برخورد با بيماري هاي واگير و غير واگير ، بررسي وضعيت سلامت افراد خانواده ، اندازه گيري فشار خون و علائم حياتي ، رعايت اصول نگهداري بيمار در منزل 
-ارائه كليه خدمات پرستاري در منزل 
- انجام واكسيناسيون در منزل 
- ارائه مشاوره تغذيه و رژيم درماني در منزل 
تبصره : ارائه تزريقات ، پانسمان ، واكسيناسيون ، ويزيت و ... در محل مراكز ستادي ارائه خدمات باليني مجاز نمي باشد . 
وظايف مسئول فني مركز 
- سرپرستي كليه امور فني خدمات پزشكي و پيراپزشكي و مسئوليت رعايت موازين قانوني 
- نظارت بر انتخاب و بكارگيري نيروي انساني واجد شرايط و صلاحيت ، براساس ضوابط مورد قبول وزارت متبوع براي اين گونه مؤسسات و نظارت بر عملكرد آنها 
- رسيدگي به شكايات فني بيماران و پاسخ گويي به آنان و مراجع ذي صلاح 
- جلوگيري از ارائه خدمات پزشكي و پيراپزشكي غير مجاز خارج از وظايف مركز 
- ارائه آمار فعاليت ماهانه مركز به تفكيك خدمات تشخيصي ‘ درماني ‘ توان بخشي و پرستاري به دانشگاه علوم پزشكي مربوطه ( لازم است آمار مربوطه به فعاليت هاي بهداشتي به حوزه معاونت بهداشتي دانشگاه مربوطه نيز منعكس گردد ). 
- اعلام فهرست اسامي پزشكان و پيراپزشكان كه در ساعات مختلف با مركز همكاري مي نمايد به دانشگاه علوم پزشكي مربوطه 
شرايط ونحوه پذيرش و ويزيت بيماران و خدمت گيرندگان 
- جهت خدمات ويزيت پزشكي به تنهايي ، پزشك طرف قرارداد و يا مركز موظف به حضور بر بالين بيمار در منزل با روپوش سفيد پزشكي واتيكت و كارت شناسايي و تكميل فرم مشخصات بيمار به همراه اقدامات تشخيصي و درمانـي انجام شده مي باشند . بديهي است كليه تجهيزات مورد لزوم جهت معاينه بيمار برحسب نوع بيماري مي بايست در بالين بيمار مهيا باشد . 
- جهت ارائه خدمات پرستاري ، پيراپزشكي مي بايست در اولين مراجعه بر بالين توان خواه در صورت عدم وجود نسخه و يا دستور پزشك معالج قبلي ، پزشك و گروه پيراپزشك مربوطه حضور داشته و با تكميل فرم ثبت اطلاعات به صورت مشترك نسبت به ارائه برنامه درماني ، نگهداري و توان بخشي جهت عقد قرارداد خدمتي اقدام نمايند . 
- ظرفيت تأسيس مراكز ارائه خدمات باليني در منزل به ازاي هر 15 هزار نفر جمعيت يك مؤسسه مي باشد . 
- مركز ارائه خدمات و مراقبتهاي باليني در منازل
Dr.M. B:
به تكميل فرم شماره 5 ( در خصوص متقاضيان همكاري با مركز ) مي باشند . بديهي است ارائه آمار عملكرد و ليست پرسنل همكار و طرف قرارداد به دانشگاه مربوطه از وظايف اين گونه مراكز مي باشد . 
- ارائه كليه خدمات و مراقبت هاي باليني در منازل توسط مراكز درماني بزرگ تر مثل درمانگاه ها ، بيمارستان ها 
و ... مي بايست به شرط همكاري با يكي از مؤسسات ارائه خدمات و مراقبت هاي باليني در منزل و توسط مراكز داراي مجوز قانوني از وزارت متبوع صورت پذيرد . 
1- مركز جهت ارجاع بيماران به مراكز درماني مجهزتر مي بايست حداقل با يك درمانگاه عمومي شبانه روزي و يا يك بيمارستان غير تخصصي قرارداد همكاري منعقد نمايد . 
تبصره : اين مراكز مجاز به داشتن واحد آمبولانس نبوده و در صورت نياز ملزم به انعقاد قرارداد همكاري با مراكز خدمات آمبولانس خصوصي داراي مجوز هاي قانوني خواهند بود . 
2- مركز جهت ارتباطات بايد حداقل داراي دو خط مستقل تلفن باشد . 
3- مركز برحسب شرح وظايف خود بايستي محل مناسبي را به همراه تجهيزات مورد نياز به معاونت درمان دانشگاه مربوطه معرفي نمايد . 
4- محل ساختمان مركز و تجهيزات موجود در آن بايد قبل از صدور مجوز بهره برداري توسط كارشناسان ذي ربط دانشگاه علوم پزشكي مربوطه مورد ارزشيابي و تائيد قرار گيرد . 
5 - نظارت و ارزشيابي كليه خدمات اين گونه مراكز در سراسر كشور به عهده دانشگاه علوم پزشكي مربوطه خواهد بود . 
6- پس از كسب موافقت اصولي از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي حداكثر ظرف مدت يك سال مهلت مندرج در قرارداد تأسيس منعقده بين دانشگاه علوم پزشكي مربوطه و متقاضيان ، بايد مركز جهت ارائه خدمات آماده و قبل از شروع به كار مراتب جهت بازديد نهايي به دانشگاه علوم پزشكي مربوطه به صورت كتبي اعلام گردد و در صورت عدم آمادگي بنا به دلايلي ، بر اساس مفاد قرارداد تأسيس عمل خواهد بود . 
7- تغييرات نام و محل مركز بايد با هماهنگي دانشگاه علوم پزشكي مربوطه باشد و در اين صورت پروانه جديد به نام و براي محل جديد صادر خواهد شد . 
8- مسئول فني مي تواند در صورت غيبت به مدت كمتر از سه ماه يك نفر جانشين را با تائيد مؤسس مركز به طور موقت انتخاب وبه صورت كتبي به دانشگاه مربوطه معرفي نمايد . 
تبصره : در صورتي كه غيبت مسئول فني بيش از سه ماه به طول انجامد پروانه لغوخواهد شد . 
9- در صورتي كه مؤسس يا مؤسسين به دلايل موجهي قصد تعطيل و انحلال مركز را داشته باشد بايد مراتب را با ذكر دليل و مستندات لازم حداقل سه ماه قبل از اقدام به دانشگاه علوم پزشكي مربوطه گزارش نمايد . 
10- تشكيل پرونده شامل : ضبط مشخصات كامل بيمار ، نام پزشك و پيراپزشك و مراحل سير بيماري و اقدامات انجام شده براي بيمار بايگاني و نگهداري مدارك جهت هر يك از خدمت گيران الزامي است . 
11- در ارائه خدمات باليني به بيماران، رعايت طرح انطباق تا حداكثر توان ممكن براي مركز الزامي است . 
12- در صورتي كه مؤسس يا مؤسسين مركز از ضوابط مقررات و وظايف آئين نامه تخطي نمايد به نحو زير اقدام خواهد شد . 
- تذكر شفاهي با قيد موضوع در صورت جلسه بازرسي محل ، توسط دانشگاه علوم پزشكي ذي ربط 
- اخطار كتبي توسط دانشگاه علوم پزشكي مربوطه 
- لغو پروانه تأسيس و تعطيلي مركز به مدت سه ماه به پيشنهاد دانشگاه علوم پزشكي مربوطه و تصويب كميسيون قانوني موضوع ماده 20 
- لغو دائم پروانه تأسيس و تعطيلي مركز به مدت سه ماه تا يك سال به پيشنهاد دانشگاه علوم پزشكي مربوطه و تصويب كميسيون قانوني موضوع ماده 20 
- لغو دائم پروانه تأسيس مركز به پيشنهاد دانشگاه علوم پزشكي مربوطه و تصويب كميسيون قانوني موضوع ماده 20 و در صورت لزوم اعلام به مراجع قضائي 
ساختمان 
حداقل فضاي فيزيكي مورد نياز شامل : 
- سالن پذيرش ، سرويس بهداشتي ، آبدارخانه و بايگاني 
- تأمين نور و تهويه و بهداشت مناسب 
- پوشش كف با سنگ ‘ سراميك و پوشش ديوارها با رنگ روغن قابل شستشو 
- استقلال فضايي 
- در صورت استقرار مركز در مجتمع مسكوني ارائه رضايت نامه كتبي معتبر از مالكين و ساكنين ساختمان الزامي است 
توضيح :از خريد يا اجاره ساختمان جهت مركز قبل از تائيد كارشناسي خودداري به عمل آيد. 
تجهيزات 
- مركز مي بايست مجهز به سيستم مكانيزاسيون باشد . ( حداقل شامل يك دستگاه رايانه و چاپ گر و يك MODEM ) 
- وجود تجهيزات پزشكي ضروري مورد نياز جهت ارائه خدمات بر بالين بيمار ،در خصوص امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي ويا بستري بيماران بدحال ، مركز مي بايستي با افراد و يا مراكز درماني ديگر جهت استفاده از تجهيزات آنها قرارداد همكاري منعقد نمايد ( بديهي است نظارت بر كيفيت تجهيزات به كار گرفته شده به عهده كارشناسان و بازرسان نظارت بر درمان معاونت درمان دانشگاه مربوطه خواهد بود ) 
مراحل صدور مجوزهاي قانوني 
الف ) مدارك مورد نياز جهت صدور موافقت اصولي 
1- ارائه تقاضا نامه كتبي مهر و امضاء شده متقاضي كه به امضاي معاونت 
Dr.M. B:
محترم درمان و مديريت محترم درمان رسيده باشد و در دفتر دبيرخانه ثبت شده باشد . 
2- قيد منطقه شهرداري محل مورد تقاضا جهت تاسيس مركز فوق 
3- تكميل فرم هاي مربوطه ( پس از ارائه تقاضا نامه توسط واحد صدور پروانه ها به متقاضي تحويل داده مي شود ) 
4- دانشنامه يا تسويه حساب صندوق رفاه دانشجويان 
5- نامه اعلام عدم نياز در ساعات غير اداري جهت شاغلين رسمي دواير دولتي 
6- گواهي عدم سوء پيشينه كيفري يا آخرين حكم كارگزيني جهت شاغلين رسمي دواير دولتي 
7- فتوكپي صفحه اول شناسنامه + صفحه آخر در صورتي كه توضيح دارد 
8- ليست اسامي پيشنهادي جهت نامگذاري مؤسسه با مهر و امضاي متقاضي 
9- استعلام از دو دانشگاه علوم پزشكي تهران و شهيد بهشتي در خصوص نداشتن تقاضا و مؤسسه در حوزه تحت نظارت آنان، در مورد متقاضي و غير تكراري بودن اسامي پيشنهادي
10- گواهي وضعيت طرح لايحه نيروي انساني 
11- تصوير مصدق كارت پايان يا معافيت از انجام وظيفه جهت آقايان 
12- عكس 4*3 يك قطعه ( جهت گواهي عدم سوء پيشينه كيفري ) 
13- گواهي عدم محكوميت انتظامي از سازمان نظام پزشكي 
14- اصل گواهي عدم اعتياد 
توضيح : در خصوص نامه هاي مورد اشاره در بند 6 و 9 و 14مكاتبه از طريق اين دانشگاه پس از ارائه ساير مدارك توسط متقاضي انجام مي پذيرد بديهي است پي گيري در مورد وصول پاسخ نامه هاي فوق به عهده متقاضي مي باشد . 
ب ) پس از تكميل مدارك ، پرونده به كميسيون قانوني ماده 20 دانشگاه ارسال مي گردد 
ج ) پس از تائيد صلاحيت متقاضي توسط كميسيون قانوني ماده 20 ، ارائه فرم تكميل شده قرارداد تأسيس + فيش بانكي طبق دستورالعمل مربوطه ( مبلغ وشماره حساب از طريق كارشناسان واحد صدور پروانه به متقاضي اعلام خواهد گرديد). 
د ) صدور موافقت اصولي و ارسال آن به متقاضي 
بديهي است فعاليت به منظور ارائه خدمات درماني با موافقت اصولي مجاز نمي باشد و ضروري است نسبت به اخذ مجوز بهره برداري و پروانه تأسيس و مسئولين فني اقدام گردد . 
ه ) مدارك مورد نياز جهت صدور پروانه هاي تأسيس و مسئولين فني 
1- پيشنهاد مكان جهت احداث مركز به صورت كتبي ( با ذكر دقيق آدرس ، كروكي و تلفن تماس ) كه توسط متقاضي مهر و امضاء شده و ثبت دفتر دبيرخانه گرديده باشد . 
2- در صورت تائيد مكان توسط كارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه و اعلام آن به متقاضي 
3- معرفي مسئول فني واجد شرايط 
4- تصوير مصدق سند مالكيت و اجاره نامه رسمي با قيد پلاك ثبتي 
5- ارائه قرارداد في مابين مركز با ساير مراكز درماني در ارتباط با استفاده از تجهيزات آنها وارسال بيماران اورژانسي به آن مراكز 
6- معرفي كاركنان مركز به همراه ليست اسامي و مدارك تحصيلي آنان به شرح ذيل : 
- گروه پزشكي : پروانه مطب معتبر جهت شهر يا منطقه فعاليت، گواهي عدم سوء پيشينه كيفري يا در صورت اشتغال رسمي ارائه تصوير آخرين حكم استخدامي، گواهي عدم محكوميت انتظامي از سازمان نظام پزشكي 
- گروه پيراپزشكي : گواهي پايان طرح و خدمات قانوني، گواهي عدم سوء پيشينه كيفري و يا در صورت اشتغال رسمي ارائه تصوير آخرين حكم استخدامي 
گروه پشتيباني : گواهي عدم سوء پيشينه كيفري يا در صورت اشتغال رسمي ارائه تصوير آخرين حكم استخدامي
و ) پس از تكميل مدارك ارسال پرونده به كميسيون قانوني ماده 20 وزارت متبوع 
ز ) پس از تائيد كميسيون جهت صدور مجوز بهره برداري ارائه فيش بانكي طبق مقررات مربوطه ( مبلغ وشماره حساب از طريق كارشناسان واحد صدور پروانه به متقاضي اعلام خواهد گرديد،مبلغ جهت تهران وساير شهرستان ها متفاوت مي باشد). 
ح ) صدور پروانه هاي تأسيس و مسئول فني توسط مركز برنامه ريزي و هماهنگي در امور درمان معاونت سلامت و ارسال آن به معاونت درمان دانشگاه 
ت ) تحويل پروانه هاي صادره به مؤسس 
مدارك مورد نياز جهت مسئولين فني
1- تكميل فرم هاي مشخصات، معرفي و تقبل مسئوليت فني ( فرم ها از واحد صدور پروانه ها پس از معرفي مسئولين فني از طرف مؤسس به صورت كتبي تحويل مي گردد) . 
2- تصوير پروانه دائم و پروانه مطب معتبر شهر مربوطه 
3- تسويه حساب صندوق رفاه دانشجويان يا دانشنامه 
4- تصوير گواهي تعيين وضعيت طرح نيروي انساني 
5- نامه عدم نياز در ساعات اداري جهت شاغلين رسمي 
6- اصل گواهي عدم سوء پيشينه كيفري يا آخرين حكم كارگزيني جهت پزشكان استخدام رسمي دواير دولتي
7- اصل گواهي عدم محكوميت انتظامي از سازمان نظام پزشكي 
8- فتوكپي صفحه اول شناسنامه + صفحه آخر در صورت داشتن توضيح+ارائه تصوير يا شماره كد ملي 
9- سه قطعه عكس 4*3 
10- تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه آقايان
11- اصل گواهي عدم اعتياد 
توضيح : در خصوص مدارك مورد اشاره در بندهاي 6 و 11مكاتبه از طريق اين دانشگاه پس از ارائه ساير مدارك از طرف متقاضي صورت مي پذيرد . بديهي است پي گيري در مورد وصول پاسخ هاي فوق به عهده متقاضي مي باشد .
-----------------------------------------------------------------------------------
ویزیت پزشک در منزل 22961271  در محدوده نیاوران و ازگل و  ویزیت پزشک در منزل77090019 در محدوده رسالت و تهرانپارس و نارمک ،ویزیت پزشک در منزل در محدوده آجودانیه و نیاوران ،ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در منطقه ازگل ، اعزام پزشک عمومی به منزل در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت در منزل در محدوده ازگل ، درمان بیمار در منزل در محدوده ازگل ، خدمات پزشکی در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک متخصص در خانه در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت متخصص عفونی در منزل در محدوده ازگل ، اعزام پزشک متخصص در خانه در محدوده ازگل ، اعزام دکتر به خانه در محدوده ازگل ، ویزیت در خانه در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک عفونی در منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک به منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک متخصص به منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام دکتر متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک عفونی به منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در منطقه نیاوران ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در منطقه نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص داخلی در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک عمومی در منطقه نیاوران ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در محدوده پاسداران ، ویزیت پزشک عمومی در خانه در منطقه پاسداران ، ویزیت دکتر متخصص در خانه در منطقه پاسداران ، ویزیت متخصص داخلی در منزل در محدوده پاسداران ، ویزیت متخصص عفونی در منزل در محدوده  اندرزگو ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده فرمانیه ،
 

تعرفه خدمات

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تعرفه خدمات پزشکی درمان درمنزل حکیم برتر


تعرفه آزمایش خون
گاها برای خیلی‌ها پیش می آید که به دلیل ترافیک سنگین خیابان یا شلوغ بودن مراکز درمانی و یا عدم توانایی در راه رفتن و یا سن بالا نتوانید به یک مرکز درمانی خوب مراجعه نمایید مرکز درمان در منزل دکتر بزرگ زاده برای آسایش همه بیماران واحد آزمایشگاهی در منزل را به مجموعه درمان در منزل خود اظافه نموده و هر زمان که نیاز به آزمایش خون در منزل داشتید تعرفه آزمایش خون آزمایش خون :150هزار تومان هزینه نمونه گیری با هزینه آزمایشگاه کافی است که با درمان در منزل حکیم برترتماس بگیرید

 

5445

تعرفه آزمایش خون  : 150 هزار تومان با هزینه آزمایشگاه

 

تعرفه فیزیوتراپی در منزل
 گاها برای خیلی‌ از شماها پیش می آید که به دلیل ترافیک سنگین خیابان یا شلوغ بودن مراکز درمانی و یا عدم توانایی در راه رفتن و یا سن بالا نتوانید به یک مرکز درمانی خوب جهت فیزیوتراپی در منزل مراجعه نمایید مرکز درمان در منزل  دکتر بزرگ زاده  برای آسایش همه بیماران واحد فیزیوتراپی در منزل را به مجموعه درمان در منزل خود اظافه نموده و هر زمان که نیاز به فیزیوتراپی در منزل داشتید کافی است که با درمان در منزل دکتر بزرگ زاده  تماس بگیرید. کارشناسان فیزیوتراپی در منزل ما از مجرب ترین افراد در این زمینه هستند . 

6165

تعرفه فیزیوتراپی در منزل : 120 هزار تومان

 

تعرفه گرفتن نوار قلب 
گاها برای خیلی‌ از شماها پیش می آید که به دلیل ترافیک سنگین خیابان یا شلوغ بودن مراکز درمانی و یا عدم توانایی در راه رفتن و یا سن بالا نتوانید به یک مرکز درمانی خوب مراجعه نمایید مرکز درمان در منزل حکیم برتر برای آسایش همه بیماران واحد نوار قلب در منزل را به مجموعه درمان در منزل خود اظافه نموده و هر زمان که نیاز به نوار قلب داشتید کافی است با درمان در منزل حکیم برتر

تماس بگیرید. کارشناسان ما از مجرب ترین افراد در این زمینه هستن بیمارانی که دچار بیماری قلبی هستند در صورتی که دچار درد قفسه سینه شوند سریعاً باید از آنها نوار قلب گرفته شود و کوچک ترین فعالیت و حرکت می تواند منجر به آسیب های جبران ناپذیر قلب شود بنابراین اگر سریعاً بتوان نوار قلب گرفت بهترین راه ممکن می باشد. 

 

652

تعرفه نوار قلب : 100 هزار تومان بدون تفسیر


تعرفه رادیولوژی در منزل
گاها برای خیلی‌ از شماها پیش می آید که به دلیل ترافیک سنگین خیابان یا شلوغ بودن مراکز درمانی و یا عدم توانایی در راه رفتن و یا سن بالا نتوانید به یک مرکز درمانی خوب مراجعه نمایید مرکز درمان در منزل حکیم برتر  برای آسایش همه بیماران واحد رادیولوژی را به مجموعه درمان در منزل خود اظافه نموده و هر زمان که نیاز به رادیولوژی داشتید کافی است که با درمان در منزل حکیم برتر  تماس بگیرید . 

2529

تعرفه رادیولوژی درمنزل : 350هزار تومان


تعرفه سونوگرافی در منزل

 گاها برای خیلی‌ از شماها پیش می آید که به دلیل ترافیک سنگین خیابان یا شلوغ بودن مراکز درمانی و یا عدم توانایی در راه رفتن و یا سن بالا نتوانید به یک مرکز درمانی خوب مراجعه نمایید مرکز درمان در منزل حکیم برتر برای آسایش همه بیماران واحد سونوگرافی را به مجموعه درمان در منزل خود اظافه نموده و هر زمان که نیاز به سونوگرافی  داشتید کافی است که با درمان در منزل حکیم برتر تماس بگیرید. کارشناسان ما از مجرب ترین افراد در این زمینه هستند .

 

45

تعرفه سونوگرافی در منزل  : 450 هزار تومان

 

تعرفه ویزیت پزشک در منزل (متخصص)
گاها برای خیلی‌ از شماها پیش می آید که به دلیل ترافیک سنگین خیابان یا شلوغ بودن مراکز درمانی و یا عدم توانایی در راه رفتن و یا سن بالا نتوانید به یک مرکز درمانی خوب مراجعه نمایید مرکز درمان در منزل حکیم برتر برای آسایش همه بیماران واحد پزشکی  را به مجموعه درمان در منزل خود اظافه نموده و هر زمان که نیاز به پزشک در منزل داشتید کافی است که با درمان در منزل حکیم برتر تماس بگیرید .

52526

تعرفه ویزیت پزشک در منزل (متخصص) : 350 هزار تومان

تعرفه ویزیت پزشک درمنزل (عمومی)
گاها برای خیلی‌ از شماها پیش می آید که به دلیل ترافیک سنگین خیابان یا شلوغ بودن مراکز درمانی و یا عدم توانایی در راه رفتن و یا سن بالا نتوانید به یک مرکز درمانی خوب مراجعه نمایید مرکز درمان در منزل حکیم برتربرای آسایش همه بیماران واحد پزشکی را به مجموعه درمان در منزل خود اظافه نموده و هر زمان که نیاز به پزشک داشتید کافی است که با درمان در منزل حکیم برتر تماس بگیرید .

52565

تعرفه ویزیت پزشک در منزل (عمومی) : 


تعرفه تزریقات
 گاها برای خیلی‌ از شماها پیش می آید که به دلیل ترافیک سنگین خیابان یا شلوغ بودن مراکز درمانی و یا عدم توانایی در راه رفتن و یا سن بالا نتوانید به یک مرکز درمانی خوب مراجعه نمایید مرکز درمان در منزل حکیم برتر برای آسایش همه بیماران واحد تزریقات را به مجموعه درمان در منزل خود اظافه نموده و هر زمان که نیاز به تزریقات  داشتید کافی است که با درمان در منزل  حکیم برتر  تماس بگیرید . 

 

556

تعرفه تزریقات : 45 هزار تومان

 

گاها برای خیلی‌ از شماها پیش می آید که به دلیل ترافیک سنگین خیابان یا شلوغ بودن مراکز درمانی و یا عدم توانایی در راه رفتن و یا سن بالا نتوانید به یک مرکز درمانی خوب مراجعه نمایید مرکز درمان در منزل حکیم برتر  برای آسایش همه بیماران واحد پزشکی و پرستاری را به مجموعه درمان در منزل خود اظافه نموده و هر زمان که نیاز به خدمات پزشکی داشتید کافی است که با درمان در منزل حکیم برتر تماس بگیرید

 

درمان زخم بستر

 

بیماران مسن و افرادی که بعلت بی تحرکی طولانی مدت دچار زخم بستر میشوند که احتیاج به درمان در منزل دارند که مرکز درمان در منزل حکیم برتر برای آسایش همه بیماران با کادر دوره دیده انواع زخم های بستر را در منزل درمان میکند .

شعبه مرکز 88343500 به صورت شبانه روزی

شعبه شرق ( دفتر مرکزی ) 77090019 به صورت شبانه روزی

شعبه شمال 22961271  به صورت شبانه روزی

 

جهت سفارش آنلاین خدمات در منزل اینجا را کلیک کنید 

 

 

 

ارایه خدمات درمانی در منزل - حکیم برتر 02177090019

موسسه درمان در منزل حکیم برتر با کلیه خدمات شامل اعزام پزشک و پرستار و انجام کلیه خدمات پزشکی ، از جمله ویزیت پزشک عمومی و متخصص ، تزریقات و پانسمان ، فیزیوتراپی و همه ی آزمایشات در منزل یا محیط کار به صورت شبانه روزی در نظر دارند تا آسایش و آرامش را برای بیماران و همراهان بیماران را فراهم آورند و به جای آنکه ساعت ها در مراکز درمانی منتطر بمانند تا بیمار او را معاینه نمایند و خدمات پزشکی را انجام دهند پرسنل مجرب ما در سریع ترین زمان ممکن با بیش از 10 سال تجربه درمنزل بر بالین بیمار حاضر می شوند و در محیط منزل درمان های مربوطه را انجام می دهند .02122961271

خدمات درمان در منزل جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، درمنزل هم قابل انجام است .این موسسه با انجام کلیه خدمات پزشکی ، پاراکلینیکی ، پیراپزشکی این امکان را به بیمار می دهد که محیطی راحتر ، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد . همچنین به خانواده آموزش می دهد تا نقش فعالتری در درمان بیمار در منزل ایفا کنند.02177090019

خدمات درمان در منزل جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، درمنزل هم قابل انجام است .این موسسه با انجام کلیه خدمات پزشکی ، پاراکلینیکی ، پیراپزشکی این امکان را به بیمار می دهد که محیطی راحتر ، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد . همچنین به خانواده آموزش می دهد تا نقش فعالتری در درمان بیمار در منزل داشته باشند .02188343500

 

شعبه مرکز 02188343500 به صورت شبانه روزی


شعبه شرق دفتر مرکزی 02177090019 به صورت شبانه روزی


شعبه شمال 02122961271 به صورت شبانه روزی 

 

ویزیت پزشک در منزل 22961271  در محدوده نیاوران و ازگل و  ویزیت پزشک در منزل77090019 در محدوده رسالت و تهرانپارس و نارمک ،ویزیت پزشک در منزل در محدوده آجودانیه و نیاوران ،ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در منطقه ازگل ، اعزام پزشک عمومی به منزل در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت در منزل در محدوده ازگل ، درمان بیمار در منزل در محدوده ازگل ، خدمات پزشکی در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک متخصص در خانه در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت متخصص عفونی در منزل در محدوده ازگل ، اعزام پزشک متخصص در خانه در محدوده ازگل ، اعزام دکتر به خانه در محدوده ازگل ، ویزیت در خانه در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک عفونی در منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک به منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک متخصص به منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام دکتر متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک عفونی به منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در منطقه نیاوران ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در منطقه نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص داخلی در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک عمومی در منطقه نیاوران ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در محدوده پاسداران ، ویزیت پزشک عمومی در خانه در منطقه پاسداران ، ویزیت دکتر متخصص در خانه در منطقه پاسداران ، ویزیت متخصص داخلی در منزل در محدوده پاسداران ، ویزیت متخصص عفونی در منزل در محدوده  اندرزگو ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده فرمانیه ، 

بیماری های ویروسی

Dr.M. B:
آنفولانزا ؛ علایم و درمان و راههای پیشگیری
 
" قسمت اول " 
 #آنفلوآنزا چیست ؟ 
 
 
✅ #آنفلوآنزا یا گریپ (Grippe ) بیماری واگیردار است که توسط نوعی ویروس( آر ان ای ) از خانواده Orthomyxoviridae ایجاد می شود. ویروس های آنفلوانزا موجود در قطرات تنفسی از طریق سرفه و عطسه منتشر می شوند. در اغلب موارد این انتشار از فرد به فرد و معمولا از طریق تماس دست با آنچه که به ویروس آلوده شده است و سپس تماس دست آلوده با دهان و بینی فرد منتقل می شود. 
 
علائم بیماری : 
 
✅ تب و لرز، سردرد، دردهای عضلانی از جمله کمردرد، خستگی، سرفه (که ممکن است با خلط همراه باشد). گلودرد، خشونت صدا، استفراغ.  
-گلودرد، خارش بدن، کوفتگی از علائم شایع بیماری هستند. 
 
---- انواع : 
 
✅ سه گونه ویروس آنفلوآنزا به نامهای C B A وجود دارد . هرچند دوره معمولی بیماری ۳ تا ۴ روز است اما چون در جریان آنفلوانزا میکروبهای دیگری به بدن حمله میکنند از اینرو سبب پیدایش عفونتهای ثانوی به خصوص در دستگاه تنفس هم می گردند واین بدان معنا است که آنفلوانزا ، مقاومت بدن را کم کرده و آن را برای دچار شدن به بیماریهای دیگر آماده می سازد. 
 
----- افرادی که در معرض آنفلوانزا هستند: 
 
✅بیماریهایی چون قلبی، ریوی، کلیوی، دیابت، آسم، بارداری و کهنسالی امکان مبتلا شدن افراد به آنفلوانزا را افزایش میدهند. همچنین کودکان به علت سیستم دفاعی ضعیف بیشتر به این بیماری مبتلا میشوند. 
 
***** چه زمانی باید فرزند خود را پیش دکتر ببریم؟
 
----اگر کودک شما زیر سه ماه است و تب 38 درجه سیلسیوس یا بیشتر دارد. کودکان در این سن حتما باید تحت مراقبت پزشک برای تشخیص عفونت های جدی یا بیماری های احتمالی قرار بگیرند.
----اگر کودک شما بین 3 تا 6 ماه سن و تب بالای 38/3 درجه سیلسیوس یا بیشتر دارد.
****اگر کودک شما بالاتر از 6 ماه سن و تب بالای 39/4 درجه سیلسیوس یا بیشتر دارد. 
----بیشتر از سه روز تب داشتن  
----سرفه هایی که پس از یک هفته هنوز خوب نشده اند.
----گوش درد داشتن 
----خس خس کردن سینه یا سخت نفس کشیدن 
--دوباره مریض شدن بلافاصله پس از خوب شدن و درمان آنفولانزا 
----کم آب شدن بدن
 
 #آنفولانزا ؛ علایم و درمان و راههای پیشگیری
 
" قسمت دوم " 
 
---- جلوگیری از #آنفولانزا
 
----هنگام عطسه و سرفه کردن دهان و بینی خود را بپوشانید. 
-----هنگام بیماری از دست زدن به چشم ها و بینی خوداری کنید. 
-----هنگام بیماری از حضور در اماکن تجمعی خودداری کنید.
 -----بطور مکرر دستهایتان را بشویید.
----هنگام بیماری از دست دادن و روبوسی با دیگران خودداری کنید. 
----از رها کردن دستمال کاغذی های مصرف شده در محیط خودداری کنید. 
----در هنگام بیماری به اندازه کافی استراحت کرده و تغذیه مناسب و مایعات کافی مصرف کنید.
 
 
---تفاوت آنفلوانزا و سرما خوردگی:
 
✅اغلب مردم آنفلوانزا را با سرماخوردگی اشتباه می گیرند. این دو بیماری تشابهات بسیاری دارند، ولی تفاوتهایی هم بین آنها وجود دارد. 
--در یک سرماخوردگی معمولی، بیمار ممکن است احساس ناخوشی و خشونت در گلو داشته باشد و دچارآبریزش یا گرفتگی بینی و سرفه شود؛ ولی علائم شایع آنفلوانزا عبارتند از دوره های تب و لرز شدید، سردرد، درد عضلات و ضعف و بیحالی .
----علائم معمول سرماخوردگی مثل سرفه و  گلو درد معمولاً پس از فروکش کردن علائم یاد شده آشکارتر میشوند، اما آنفلوانزا معمولاً برعکس سرماخوردگی، شروع ناگهانی دارد و علائم بیماری مثل تب، سردرد و درد عضلات 5تا 6 روز هم طول میکشد و سپس بهبود مییابد. 
---گاهی آنفلوانزا سبب ایجاد عوارضی می شود که شایعترین آنها، ذات الریه یا عفونت ریه است. ذات الریه ممکن است براثرعفونت ریه یا خود ویروس رخ دهد و یا این که به دنبال ضعف بدن پس از ابتلا به آنفلوانزا به وسیله باکتریها ایجاد شود و یا ترکیبی از هر دو باشد.
 
****درمان آنفلوانزا: 
 
✅گرچه علائم آنفلوانزا شدید است ولی در صورت عدم درمان، اکثر موارد آن پس از مدتی بهبود می یابند چون این بیماری جزء بیماریهای خود محدود شونده می باشند ولی درمان آن علاوه بر کاهش دوره بیماری و تخفیف علائم آن، از عوارض بیماری نیز جلوگیری می کند. 
استفاده از داروهای ضد ویروس آنفلوانزا 
این داروها بشرطی که در 48 ساعت اول پس از شروع بیماری مصرفشان آغاز شود، بیشترین تأثیر را هم در کاهش طول مدت بیماری (حداقل یکروز طول دوره بیماری را کاهش می دهند) و همچنین کاهش شدت علائم در طول مدت ابتلا بیماری را خواهند داشت و هر چه این داروها زودتر شروع شوند، نتایج بهتری را برای بیمار خواهند داشت.
 
*** پیشگیری 
 
✅یک راه پیشگیری استفاده ازواکسن های آنفلوانزا است. امروزه دو نوع واکسن برای آنفلوانزا وجود دارد ، یکی فرم تزریقی و دیگری واکسن اسپری بینی. کلاً واکسن آنفلوانزا، بهترین وسیله برای پیگشیری از آنفلوانزا می باشد و بهترین زمان تزریق آن از مهر ماه تا نیمه آبان است. البته واکسن در هر زمانی در فصل شیوع آنفلوانزا می تواند تزریق شود، حتی وقتی که ویروس کاملاٌ در جامعه شما پخش شده باشد. در ضمن شما سالانه به تزریق واکسن نیاز خواهید داشت برای اینکه ویروس مداوماً در حال تغییر خصوصیات خود بوده و برای همین هر سال باید توجه به خصوصیات جدید ویروس، واکسن جدید برای جلوگیری از بیماری روانه بازار گردد.
 
 
 
.........................................................................................................
 
ویزیت پزشک در منزل 22961271  در محدوده نیاوران و ازگل و  ویزیت پزشک در منزل77090019 در محدوده رسالت و تهرانپارس و نارمک ،ویزیت پزشک در منزل در محدوده آجودانیه و نیاوران ،ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در منطقه ازگل ، اعزام پزشک عمومی به منزل در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت در منزل در محدوده ازگل ، درمان بیمار در منزل در محدوده ازگل ، خدمات پزشکی در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک متخصص در خانه در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت متخصص عفونی در منزل در محدوده ازگل ، اعزام پزشک متخصص در خانه در محدوده ازگل ، اعزام دکتر به خانه در محدوده ازگل ، ویزیت در خانه در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک عفونی در منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک به منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک متخصص به منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام دکتر متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک عفونی به منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در منطقه نیاوران ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در منطقه نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص داخلی در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک عمومی در منطقه نیاوران ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در محدوده پاسداران ، ویزیت پزشک عمومی در خانه در منطقه پاسداران ، ویزیت دکتر متخصص در خانه در منطقه پاسداران ، ویزیت متخصص داخلی در منزل در محدوده پاسداران ، ویزیت متخصص عفونی در منزل در محدوده  اندرزگو ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده فرمانیه ،