خدمات پزشکی در منزل

برخلاف بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی و آمبولانس که نرس اعزام می نمایند , درمان درمنزل حکیم برتر برای شما پزشک در منزل اعزام می نماید.

پزشکان حاذق مرکز ما در کوتاهترین زمان بر بالین بیمار شما حاضر شده و پس از تشخیص , به علت همراه داشتن داروها و تجهیزات اورژانس , درمان در منزل را در همان لحظه شروع می نمایند . در صورتی که بیمار به نوار قلب , تست قند , سرم تراپی , سونداژ , تزریق و . . . نیاز داشته باشید , همگی برای بیمار توسط پزشک در منزل انجام می پذیرد . ما امکان انجام کلیه آزمایشات , رادیوگرافی و سونوگرافی , ایجاد CCU , ICU در منزل را داریم .

شما میتوانید درمان را تا سر حد بستری عینا مانند مرکز بیمارستانی در منزل خویش داشته باشید برای هر کسی گذراندن دوران بیماری در بیمارستان سخت می باشد . درمان درمنزل دکتر بزرگ زاده امکان انتقال تمامی تجهیزات بیمارستانی مورد نیاز به منزل شما را داریم . در این حالت شما با پرستار خصوصی ۲۴ ساعته تحت نظر پزشکان متخصص ما , روند درمان را طی میکنید . خطر عفونت های بیمارستانی و افسردگی ناشی از بستری , شما را تهدید نخواهد کرد.

انواع خدمات پزشکی درمان درمنزل

1- ارائه کلیه خدمات پزشک درمنزل

2- ویزیت پزشک در منزل (متخصص و عمومی)

3- انجام کلیه ازمایشات( آزمایش خون در منزل)

4- انجام سونوگرافی و رادیولوژی

5- صدور گواهی سلامت

6- صدور گواهی فوت

 

شعبه مرکز 88343500 به صورت شبانه روزی


شعبه شرق (دفتر مرکزی ) 77090019 به صورت شبانه روزی


شعبه شمال 22961271 به صورت شبانه روزی

 

 

ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت دکتر در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک داخلی در منزل در منطقه اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت متخصص داخلی در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت متخصص  عفونی در منزل در منطقه اقدسیه ، ویزیت دکتر عفونی در محدوده اقدسیه ، ویزیت متخصص در محدوده آجودانیه ، ویزیت دکتر در منزل در منطقه یک ، اعزام پزشک عمومی به منزل در محدوده اقدسیه ،