خدمات پزشکی در منزل

برخلاف بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی و آمبولانس که نرس اعزام می نمایند , درمان درمنزل حکیم برتر برای شما پزشک در منزل اعزام می نماید.

پزشکان حاذق مرکز ما در کوتاهترین زمان بر بالین بیمار شما حاضر شده و پس از تشخیص , به علت همراه داشتن داروها و تجهیزات اورژانس , درمان در منزل را در همان لحظه شروع می نمایند . در صورتی که بیمار به نوار قلب , تست قند , سرم تراپی , سونداژ , تزریق و . . . نیاز داشته باشید , همگی برای بیمار توسط پزشک در منزل انجام می پذیرد . ما امکان انجام کلیه آزمایشات , رادیوگرافی و سونوگرافی , ایجاد CCU , ICU در منزل را داریم .

شما میتوانید درمان را تا سر حد بستری عینا مانند مرکز بیمارستانی در منزل خویش داشته باشید برای هر کسی گذراندن دوران بیماری در بیمارستان سخت می باشد . درمان درمنزل دکتر بزرگ زاده امکان انتقال تمامی تجهیزات بیمارستانی مورد نیاز به منزل شما را داریم . در این حالت شما با پرستار خصوصی ۲۴ ساعته تحت نظر پزشکان متخصص ما , روند درمان را طی میکنید . خطر عفونت های بیمارستانی و افسردگی ناشی از بستری , شما را تهدید نخواهد کرد.

انواع خدمات پزشکی درمان درمنزل

1- ارائه کلیه خدمات پزشک درمنزل

2- ویزیت پزشک در منزل (متخصص و عمومی)

3- انجام کلیه ازمایشات( آزمایش خون در منزل)

4- انجام سونوگرافی و رادیولوژی

5- صدور گواهی سلامت

6- صدور گواهی فوت

 

شعبه مرکز 88343500 به صورت شبانه روزی


شعبه شرق (دفتر مرکزی ) 77090019 به صورت شبانه روزی


شعبه شمال 22961271 به صورت شبانه روزی

 

 

ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت دکتر در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک داخلی در منزل در منطقه اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت متخصص داخلی در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت متخصص  عفونی در منزل در منطقه اقدسیه ، ویزیت دکتر عفونی در محدوده اقدسیه ، ویزیت متخصص در محدوده آجودانیه ، ویزیت دکتر در منزل در منطقه یک ، اعزام پزشک عمومی به منزل در محدوده اقدسیه ،ویزیت دکتر در خانه در منزل در محدوده نیاوران ،ویزیت دکتر در خانه در محدوده اندرزگو ، ویزیت دکتر در خانه در محدوده منظریه ، ویزیت دکتر در خانه در محدوده فرمانیه ، ویزیت دکتر در خانه در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر در خانه در محدوده شهرک محلاتی ، ویزیت دکتر در خانه در محدوده سوهانک ،ویزیت دکتر در خانه در محدوده بلوار اوشان ، ویزیت دکتر در خانه در محدوده آجودانیه ، ویزیت دکتر در خانه در محدوده اقدسیه ، ویزیت دکتر در خانه در محدوده پورالتهاج ، ویزیت دکتر در خانه در محدوده دارآباد ، ویزیت دکتر در خانه در محدوده باهنر ،ویزیت دکتر در خانه در محدوده جماران ،ویزیت دکتر در خانه در محدوده سلیمی ، ویزیت دکتر در خانه در محدوده گلسنگ ، ویزیت دکتر در خانه در محدوده دزاشیب ، ویزیت دکتر در منزل در محدوده کریمی ، ویریت دکتر در منزل در محدوده تنگستان ، ویزیت دکتر در منزل در محدوده اختیاریه ،ویزیت دکتر در منزل در محدوده میدان نوبنیاد ، ویزیت دکتر در منزل در محدوده گلزار ،ویزیت دکتر در منزل در محدوده لنگری ،ویزیت وکتر در منزل در محدوده کوهستان پاسداران، ویزیت دکتر در خانه در محدوده حسین آباد ،ویزیت دکتر در خانه در محدوده شمس آباد ،ویزیت دکتر در منزل در محدوده هروی،ویزیت دکتر در منزل در محدوده سید حسن بنا ،ویزیت دکتر در خانه در محدوده گیلانی ، ویزیت دکتر در منزل در محدوده زرگنده ، ویزیت دکتر در منزل در محدوده داد شزیعتی ،ویزیت دکتر در خانه در محدوده قیطریه ، ویزیت دکتر در منزل در محدوده کاوه ،ویزیت دکتر در خانه در محدوده مجتمع سبحان بلوار کاوه،